Phoenix USA ToBx Pt 24 SS ToolBox Door Assembly - PSTSD24DC
Product Code: PHX-PSTSD24DC
Manufacturer Code: PSTSD24DC
Toolbox Part 24" StainleSS Toolbox Door Assembly
Shipping Policies
  • Weight: 14.44
    Dimension: 24.0"(L) x 4.50"(W) x 20.0"(H)