Phoenix USA ToBx Pt 36 SS ToolBox Door Assembly - PSTSD36DC
Product Code: PHX-PSTSD36DC
Manufacturer Code: PSTSD36DC
Toolbox Part 36" StainleSS Toolbox Door Assembly
Shipping Policies
  • Weight: 20.63
    Dimension: 36.0"(L) x 4.50"(W) x 20.0"(H)