Phoenix USA ToBx Pt 30 SS ToolBox Door Assembly - PSTSD30DC
Product Code: PHX-PSTSD30DC
Manufacturer Code: PSTSD30DC
Toolbox Part 30" StainleSS Toolbox Door Assembly
Shipping Policies
  • Weight: 18.04
    Dimension: 30.0"(L) x 4.50"(W) x 20.0"(H)