Phoenix USA ToBx Pt 60 SS ToolBox Door Assembly - PSTSD60DC
Product Code: PHX-PSTSD60DC
Manufacturer Code: PSTSD60DC
Toolbox Part 60" StainleSS Toolbox Door Assembly
Shipping Policies
  • Weight: 35.16
    Dimension: 60.0"(L) x 4.50"(W) x 20.0"(H)