Phoenix USA ToBx Pt 48 SS ToolBox Door Assembly PSTSD48DC
Product Code: PHX-PSTSD48DC
Manufacturer Code: PSTSD48DC
Toolbox Part 48" StainleSS Toolbox Door Assembly
Shipping Policies
  • Weight: 27.5
    Dimension: 48.0"(L) x 4.50"(W) x 20.0"(H)